ЯворинаЩо нового?

22 Травня 2018

Диво UA
"Яворина" взяла участь у міжнародному проекті української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», що відбувся в Українському домі 11 травня 2018 року.

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.
Яворина у Facebook

 

День святих Кирила і МефодіяИнтернет-магазин Розумашка

" style='position:relative;left:-5;z-indeX:10;' src='media/news/image_97.jpg' alt='День святих Кирила і Мефодія'>

25 Травня 2014

Щорічно 24 травня у всіх слов'янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов'янської писемності. 21 травня у ліцеї № 293 І-ІІІ ступеня Деснянського району міста Києва, який є колективним членом товариства «Україна-Болгарія», також відбулося вшанування святих рівноапостольних братів. На святі були присутні: Повноважний Посол Болгарії в Україні Красімір Мінчєв, президент товариства «Україна-Болгарія», Посол Миру Юрій Сєдих, Голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Кузик, народний депутат України Володимир Яворівський,...
Родзинкою свята став виступ молодшої групи фольклорного ансамблю «Яворина» під кер.Бонковської Ірини Анатоліївни.« назадЯкщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі