ЯворинаЩо нового?

22 Травня 2018

Диво UA
"Яворина" взяла участь у міжнародному проекті української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», що відбувся в Українському домі 11 травня 2018 року.

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.
Яворина у Facebook

 

Дитяче свято у Мамаєвій слободі (ВІДЕО)Интернет-магазин РозумашкаМінімум два телевізійні канали вели відеозйомку і 5 канал вже зробив репортаж, до якого увійшов фрагмент виступу Яворини.Наш власний фотозвіт чекайте сьогодні увечері, а відеоматеріали - завтра." style='position:relative;left:-5;z-indeX:10;' src='media/news/image_47.JPG' alt='Дитяче свято у Мамаєвій слободі (ВІДЕО)'>

19 Грудня 2010

19 грудня 2010 року на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи», в рамках Третьої Зимової «Країни Мрій Різдвяної» відбулося свято для дітей. У святі та концерті приймала участь "Яворина".


Мінімум два телевізійні канали вели відеозйомку і 5 канал вже зробив репортаж, до якого увійшов фрагмент виступу Яворини.Наш власний фотозвіт чекайте сьогодні увечері, а відеоматеріали - завтра.


« назадЯкщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі