ЯворинаЩо нового?

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.

30 Жовтня 2017

Яворина перемогла на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»
2 гран-прі, 1 та 2 місце за сольні виступи - Яворина виступила на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»Наші друзі
Яворина у Facebook

 

Дитяче свято у Мамаєвій слободі (ВІДЕО)Интернет-магазин РозумашкаМінімум два телевізійні канали вели відеозйомку і 5 канал вже зробив репортаж, до якого увійшов фрагмент виступу Яворини.Наш власний фотозвіт чекайте сьогодні увечері, а відеоматеріали - завтра." style='position:relative;left:-5;z-indeX:10;' src='media/news/image_47.JPG' alt='Дитяче свято у Мамаєвій слободі (ВІДЕО)'>

19 Грудня 2010

19 грудня 2010 року на ярмарковому майдані «Мамаєвої Слободи», в рамках Третьої Зимової «Країни Мрій Різдвяної» відбулося свято для дітей. У святі та концерті приймала участь "Яворина".


Мінімум два телевізійні канали вели відеозйомку і 5 канал вже зробив репортаж, до якого увійшов фрагмент виступу Яворини.Наш власний фотозвіт чекайте сьогодні увечері, а відеоматеріали - завтра.


« назадЯкщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі