ЯворинаЩо нового?

22 Травня 2018

Диво UA
"Яворина" взяла участь у міжнародному проекті української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», що відбувся в Українському домі 11 травня 2018 року.

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.
Яворина у Facebook

 

Яворина перемогла на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»Интернет-магазин Розумашка

Фестиваль відбувався 27-29 жовтня 2017 року у м.Києві.
Середня та старша групи "Яворини" отримали гран-прі, а учасниці гурту Софія Цивінська та Анастасія Хитрун отримали перше та друге місце за сольні виступи.
" style='position:relative;left:-5;z-indeX:10;' src='media/news/image_129.JPG' alt='Яворина перемогла на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»'>

30 Жовтня 2017

Народний дитячий фольклорний ансамбль "Яворина" взяв участь у ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь» що проводився в рамках проекту фестивалю "Квітуча Україна".
Фестиваль відбувався 27-29 жовтня 2017 року у м.Києві.
Середня та старша групи "Яворини" отримали гран-прі, а учасниці гурту Софія Цивінська та Анастасія Хитрун отримали перше та друге місце за сольні виступи.« назадЯкщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі