ЯворинаЩо нового?

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.

30 Жовтня 2017

Яворина перемогла на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»
2 гран-прі, 1 та 2 місце за сольні виступи - Яворина виступила на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»Наші друзі
Яворина у Facebook

 

Яворина отримала гран-прі фестивалю Золоті ключіИнтернет-магазин Розумашка

Також за свій виступ на фестивалі дипломи I-го ступеня отримали учасниці гурту Юлія Вітранюк, Іванна Корж та Софія Цивінська.
" style='position:relative;left:-5;z-indeX:10;' src='media/news/image_126.jpg' alt='Яворина отримала гран-прі фестивалю Золоті ключі'>

2 Травня 2017

Гурт "Яворина" отримав гран-прі VIII  Всеукраїнського фольклорно-етнографічний фестивалю “ЗОЛОТІ КЛЮЧІ” імені Василя Верховинця, що відбувся 29-30 квітня 2017 року у місті Ірпінь.
Також за свій виступ на фестивалі дипломи I-го ступеня отримали учасниці гурту Юлія Вітранюк, Іванна Корж та Софія Цивінська.


« назадЯкщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі