ЯворинаЩо нового?

22 Травня 2018

Диво UA
"Яворина" взяла участь у міжнародному проекті української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», що відбувся в Українському домі 11 травня 2018 року.

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.
Яворина у Facebook

 

Яворина відкривала фестивальИнтернет-магазин Розумашка

Ой вийду я на рєчєньку" та "Да дубова досточка".Володарями гран-прі цього разу стали два учасника конкурсу, серед яких є наша Ольга Зікунова. Вона неповторно виконала "Колискову" та народну пісню "Ой верше мій верше". Вітаємо тебе Оля!У перерві фестивалю учасники взяли участь у цікавому майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки. Докладніше - на сайті фестивалю.
" style='position:relative;left:-5;z-indeX:10;' src='media/news/image_100.jpg' alt='Яворина відкривала фестиваль '>

15 Листопада 2014

9 листопада 2014 р. відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс пісенного мистецтва «Зоряні октави» в галереї "Соборна". Свято музики відкрив народний ансамбль "Яворина" виконавши українські народні пісні в автентичній манері. Дівчата виконали пісні "Ой вийду я на рєчєньку" та "Да дубова досточка".Володарями гран-прі цього разу стали два учасника конкурсу, серед яких є наша Ольга Зікунова. Вона неповторно виконала "Колискову" та народну пісню "Ой верше мій верше". Вітаємо тебе Оля!У перерві фестивалю учасники взяли участь у цікавому майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки. Докладніше - на сайті фестивалю.


« назадЯкщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі