ЯворинаЩо нового?

22 Травня 2018

Диво UA
"Яворина" взяла участь у міжнародному проекті української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», що відбувся в Українському домі 11 травня 2018 року.

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.
Яворина у Facebook

 

Осінні свята, або що святкували наші предки восени

Звичаї та свята українського народу » Осінні свята, або що святкували наші предки восени

Интернет-магазин Розумашка


21 вересняДруга пречиста (свято Різдва Пресвятої Богородиці)З цим святом пов`язаний день Рожениць, коли жінки, в яких немає дітей, запрошують бідних на обід та просять їх "щоб молилися Богородиці за її діти"
27 вересняЗдвиження (Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього)На Здвиження земля движиться ближче до зими, а тому від цього часу наступають холодні дні і птиці вилітають до вирію.
Вирій, за народною уявою - це тепла країна, де ніколи не буває зими іде живуть тільки птиці й гади: птиці в долинах, а гади на горбах. Першою до вирію летить Зозуля, бо вона є ключницею вирію: "У неї золотий ключ від тієї країни". До вирію повзуть і гади, а тому в день Здвиження небезпечно ходити в ліс.
14 жовтня
Свята Покрова (свято Покрови Пресвятої Богородиці)На Запоріжжі була церква святої Покрови, і козаки вважали святу Покрову своєю покровителькою.
В селах Покрова - це сезон на сватання та весілля.
8 листопада
Дмитра (Святого Дмитра)
Святий Дмитро вже приносить зиму
Повідомте про цей сайт Ваших друзів у Facebook або у Twitter:

« назад на Народні свята та звичаї

Якщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі