ЯворинаЩо нового?

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.

30 Жовтня 2017

Яворина перемогла на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»
2 гран-прі, 1 та 2 місце за сольні виступи - Яворина виступила на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»Наші друзі
Яворина у Facebook

 

Осінні свята, або що святкували наші предки восени

Звичаї та свята українського народу » Осінні свята, або що святкували наші предки восени

Интернет-магазин Розумашка


21 вересняДруга пречиста (свято Різдва Пресвятої Богородиці)З цим святом пов`язаний день Рожениць, коли жінки, в яких немає дітей, запрошують бідних на обід та просять їх "щоб молилися Богородиці за її діти"
27 вересняЗдвиження (Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього)На Здвиження земля движиться ближче до зими, а тому від цього часу наступають холодні дні і птиці вилітають до вирію.
Вирій, за народною уявою - це тепла країна, де ніколи не буває зими іде живуть тільки птиці й гади: птиці в долинах, а гади на горбах. Першою до вирію летить Зозуля, бо вона є ключницею вирію: "У неї золотий ключ від тієї країни". До вирію повзуть і гади, а тому в день Здвиження небезпечно ходити в ліс.
14 жовтня
Свята Покрова (свято Покрови Пресвятої Богородиці)На Запоріжжі була церква святої Покрови, і козаки вважали святу Покрову своєю покровителькою.
В селах Покрова - це сезон на сватання та весілля.
8 листопада
Дмитра (Святого Дмитра)
Святий Дмитро вже приносить зиму
Повідомте про цей сайт Ваших друзів у Facebook або у Twitter:

« назад на Народні свята та звичаї

Якщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі