ЯворинаЩо нового?

27 Травня 2017

Мистецька палітра Києва
Яворина взяла участь у Всеукраїнському мистецькому фестивалі "Мистецька палітра Києва".Наші друзі
Яворина у Facebook

 

Наша історія

Вітаємо! » Наша історія

Интернет-магазин Розумашка

Зразковий фольклорний ансамбль "Яворина" школи мистецтв міста Києва створений у 1991 році. Творча діяльність колективу спрямована на вивчення, збереження та пропагування фольклору різних регіонів України. В репертуарі ансамблю - пісні, танці, святкові обряди, інструментальна музика, записані у фольклорних експедиціях на території Київщини, Чернігівщини та в Житомирському Поліссі.
 
У складі колективу понад тридцять співаків та музикантів - дітей віком від 6 до 17 років. Основною манерою виконання музичних творів є автентичність, тобто відтворення співів, музики, танців, костюмів без стилізації, такими, як вони існують у народі.
 
Фольклорний ансамбль "Яворина" веде широку концертну діяльність. Він неодноразовий призер фольклорних свят та фестивалів. "Яворина" - один з провідних дитячих та молодіжних колективів України, який іде своїм творчим шляхом і сприяє розвиткові національної культури.
 
Ансамбль "Яворина" став колискою для професійних виконавців української пісні таких, як "Даха Браха"(www.dakhabrakha.com.ua).
 
Решта фотографій - у фотогалереї як починалася "Яворина"Повідомте про цей сайт Ваших друзів у Facebook або у Twitter:

« назад на Про нас

Якщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі