ЯворинаЩо нового?

22 Травня 2018

Диво UA
"Яворина" взяла участь у міжнародному проекті української дитячої пісні «Дитяча філармонія «Диво UA», що відбувся в Українському домі 11 травня 2018 року.

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.
Яворина у Facebook

 

Наша історія

Вітаємо! » Наша історія

Интернет-магазин Розумашка

Зразковий фольклорний ансамбль "Яворина" школи мистецтв міста Києва створений у 1991 році. Творча діяльність колективу спрямована на вивчення, збереження та пропагування фольклору різних регіонів України. В репертуарі ансамблю - пісні, танці, святкові обряди, інструментальна музика, записані у фольклорних експедиціях на території Київщини, Чернігівщини та в Житомирському Поліссі.
 
У складі колективу понад тридцять співаків та музикантів - дітей віком від 6 до 17 років. Основною манерою виконання музичних творів є автентичність, тобто відтворення співів, музики, танців, костюмів без стилізації, такими, як вони існують у народі.
 
Фольклорний ансамбль "Яворина" веде широку концертну діяльність. Він неодноразовий призер фольклорних свят та фестивалів. "Яворина" - один з провідних дитячих та молодіжних колективів України, який іде своїм творчим шляхом і сприяє розвиткові національної культури.
 
Ансамбль "Яворина" став колискою для професійних виконавців української пісні таких, як "Даха Браха"(www.dakhabrakha.com.ua).
 
Решта фотографій - у фотогалереї як починалася "Яворина"Повідомте про цей сайт Ваших друзів у Facebook або у Twitter:

« назад на Про нас

Якщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі