ЯворинаЩо нового?

20 Листопада 2017

Яворина вітала гостей фестивалю «Віртуози фолку»
Народний фольклорний дитячий ансамбль «Яворина» вітав гостей фестивалю «Віртуози фолку», що відбувся 19 листопада 2017 року в Українському домі.

20 Листопада 2017

Яворина здобула першу премію на конкурсі «Україна єднає світ»
Старша група дитячого фольклорного ансамблю "Яворина" здобула 1 премію у конкурсі - фестивалі "Україна єднає світ", що відбувся 18 листопада у Києві.

30 Жовтня 2017

Яворина перемогла на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»
2 гран-прі, 1 та 2 місце за сольні виступи - Яворина виступила на ХV міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Барвиста осінь»Наші друзі
Яворина у Facebook

 

Наша історія

Вітаємо! » Наша історія

Интернет-магазин Розумашка

Зразковий фольклорний ансамбль "Яворина" школи мистецтв міста Києва створений у 1991 році. Творча діяльність колективу спрямована на вивчення, збереження та пропагування фольклору різних регіонів України. В репертуарі ансамблю - пісні, танці, святкові обряди, інструментальна музика, записані у фольклорних експедиціях на території Київщини, Чернігівщини та в Житомирському Поліссі.
 
У складі колективу понад тридцять співаків та музикантів - дітей віком від 6 до 17 років. Основною манерою виконання музичних творів є автентичність, тобто відтворення співів, музики, танців, костюмів без стилізації, такими, як вони існують у народі.
 
Фольклорний ансамбль "Яворина" веде широку концертну діяльність. Він неодноразовий призер фольклорних свят та фестивалів. "Яворина" - один з провідних дитячих та молодіжних колективів України, який іде своїм творчим шляхом і сприяє розвиткові національної культури.
 
Ансамбль "Яворина" став колискою для професійних виконавців української пісні таких, як "Даха Браха"(www.dakhabrakha.com.ua).
 
Решта фотографій - у фотогалереї як починалася "Яворина"Повідомте про цей сайт Ваших друзів у Facebook або у Twitter:

« назад на Про нас

Якщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі