ЯворинаЩо нового?

10 Квітня 2014

Яворина взяла участь у програмі "Місто добра" на телеканалі "Київ"
9 квітня 2014 р. ансамбль "Яворина" взяв участь у ток-шоу "Місто добра" на телеканалі "Київ".

3 Квітня 2014

Фестиваль-конкурс «Чисті роси»
30 березня 2014 року в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси” відбувся районний фестиваль-конкурс дитячих художніх колективів позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Деснянського району міста Києва. Концертна програма була присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Фольклорний ансамбль "Яворина" виконав пісню на слова Т.Г.Шевченка "Нащо мені чорні брови" та українську народну пісню "Виспівує соловейко".

30 Січня 2014

Вечір з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка
30 січня 2014 р.відбувся вечір з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка в школі мистецтв ім.Леонтовича. Ансамбль "Яворина" підготував пісні, музичні композиції до цього вечора. В Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Григоровича Шевченка.
 

Тексти колядок

Тексти пісень з репертуару "Яворини" » Тексти колядок

Интернет-магазин Розумашка
детские площадки Долфин


Коляда має давню історію в Україні, що почалася ще у дохристиянські часи.
За цією давньою народною традицією  колядники заходили в двір, кликали господаря і співали йому та його родині величальних пісень про сонце, місяць, зорі. Ці пісні й стали називати колядами або колядками.
Прийняття українцями християнства істотно позначилося на текстах колядок.Повідомте про цей сайт Ваших друзів у Facebook або у Twitter:

« назад на Наші пісні

Якщо Вам сподобався наш сайт або є побажання з його покращення, залиште свій запис у нашій Гостьовій книзі